Aktualności

III Piknik Wcześniaka – KONKURS

7 września 2014 roku na Skwerze Radiowej Rodziny Matysiaków w Warszawie odbędzie się III Piknik Wcześniaka organizowany przez Szpital im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie i miesięcznik „Gaga”. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci, które urodziły się przedwcześnie w Szpitalu na Karowej, a także w innych Szpitalach w Warszawie i na Mazowszu.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci, którego finał będzie miał miejsce właśnie podczas Pikniku Wcześniaka.

Kochane Dzieciaki! Pokażcie nam swoją ulubioną porę roku i to co lubicie robić w tym czasie. Możecie ją narysować kredkami, namalować farbami, możecie ją wykleić bibułą lub plasteliną. Technika dowolna. Na Wasze prace czekamy do 3 września b.r.

Rysunki (najlepiej formatu A4) prześlijcie na adres biura Koalicji dla wcześniaka – ul. Turkusowa 38, 05-077 Warszawa, wraz ze swoim Imieniem i Nazwiskiem, wiekiem, tygodniem ciąży, w którym przyszliście na świat i masą ciała przy urodzeniu (o dwie ostatnie rzeczy pewnie będziecie musieli zapytać rodziców). Ten, kto nie zdąży nam wysłać swojej pracy może ją przynieść na Piknik.

Każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma od nas drobny upominek. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w namiocie Koalicji dla wcześniaka podczas Pikniku 7 września. Na Pikniku wybierzemy 12 prac, których autorzy dostaną nagrody. Nagrodzone prace zostaną zamieszczone w kalendarzu Koalicji dla wcześniaka na 2015 rok.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

III Piknik Wcześniaka
Data: 7 września 2014 w godzinach 11.00 – 16.00
Miejsce: Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków przy ul. Bednarskiej w Warszawie (wejście na Piknik od ul. Dobrej)
Więcej informacji na temat III Pikniku Wcześniaka znajdziecie na stronie miesięcznika „Gaga” w zakładce o Pikniku: www.egaga.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

REGULAMIN KONKURSOWY:
1. Konkurs organizowany jest przez Koalicję dla wcześniaka z biurem w Warszawie 05-077, przy ul. Turkusowej 38.
2. Sponsorem nagród jest Koalicja dla wcześniaka.
3. Konkurs trwa do dnia 4.09.2014 do północy czasu polskiego.
4. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci do 18 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wiekowe: 2-3 lata, 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat, 14-18 lat.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres biura Koalicji dla wcześniaka rysunek przedstawiający ulubioną porę roku, wraz z Imieniem i Nazwiskiem, wiekiem dziecka, tygodniem ciąży, w którym się urodziło masą urodzeniową.
6. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej organizatora konkursu, podanie do publicznej wiadomości.
7. Nagrodami w konkursie są gry i zabawy edukacyjne.
8. 12 najlepszych prac (po dwie z każdej grupy wiekowej) zostanie wyróżnionych i zamieszczonych w kalendarzu Koalicji dla wcześniaka na 2015 rok. Zwycięscy zostaną wyłonieni przez jury i ogłoszeni podczas III Pikniku Wcześniaka 7.09.2014. W skład jury wchodzą: prof. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka, przedstawiciele biura Koalicji dla wcześniaka (2 osoby).
9. Zwycięskie prace i nazwiska autorów zostaną zamieszczone na stronie internetowej Koalicji dla wcześniaka (www.koalicjadlawczesniaka.pl) do dnia 15 września 2014.
10. Nagrody zostaną rozdane zwycięzcom podczas III Pikniku Wcześniaka 7.09.2014 lub wysłane Pocztą Polską w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI