Aktualności

Dziękujemy za dar serca

Dzisiaj stało się coś nieprawdopodobnego, co poruszyło nas niezwykle – a co może poruszyć bardziej niż dobroć i bezinteresowność?

Historia jest taka – niedawno odeszła Pani Ligia Kłosińska, która przez wiele lat z oddaniem pracowała jako położna w Szpitalu na Karowej w Warszawie. Jej rodzina postanowiła podczas uroczystości pogrzebowej kwestować na rzecz organizacji pozarządowej działającej na rzecz dzieci. Pan Piotr , syn Pani Ligii znalazł naszą Fundację, nie wiedząc nawet, jak bardzo przez osobę Pani Profesor, jesteśmy związane ze Szpitalem na Karowej, w którym Mama przepracowała tyle lat. Panu Piotrowi spodobało się to, co robimy, jak prowadzimy nasz profil. Skonsultował swój pomysł i wybór naszej Fundacji z rodziną. I wiecie co się okazało? Mama Pana Piotra sama była wcześniakiem!

Dzisiaj Pan Piotr przekazał nam zebrane środki, jesteśmy oszołomione i poruszone hojnością! Dziękujemy z całego serca i już wiemy, na jaki projekt przeznaczymy niebagatelną kwotę ponad 3700zł! Wkrótce poinformujemy Was o nowym projekcie, który będzie realną pomocą dla rodziców wcześniaków! Dzisiaj Pani Profesor Kornacka, nasza Prezes, przyjechała do Warszawy, spotkaliśmy się z Panem Piotrem, a popołudniu Pani Profesor złożyła kwiaty na grobie Pani Ligii. Nic nie dzieje się przypadkowo. Nasze serca przepełnione są wdzięcznością. Rodzinie Pani Ligii bardzo dziękujemy i ogromnie współczujemy z powodu straty Mamy, Żony, Babci. Pani Ligio, ślemy Pani uśmiech tam daleko do nieba, niech Pani odpoczywa i przytula Wcześniaki-Aniołki, a my tu na ziemi pamiętamy i pomagamy, tak, jak całe życie Pani pomagała innym.

WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI